Πρόσκληση

invitation

ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ

Στο πλαίσιο της έναρξης της ενισχυτικής διδασκαλίας καλούνται οι γονείς των μαθητών που επιθυμούν να συμμετάσχουν στο πρόγραμμα να συμπληρώσουν την επισυναπτόμενη δήλωση και να την προσκομίσουν στο σχολείο.

Κατεβάστε τη δήλωση pdf, word

Ωρολόγιο πρόγραμμα και ενημέρωση γονέων

Σας ενημερώνουμε ότι μπορείτε να ενημερωθείτε για το ωρολόγιο πρόγραμμα μαθημάτων του σχολείου μας καθώς και για τις ώρες κατά τις οποίες οι εκπαιδευτικοί του σχολείου μας μπορούν να ενημερώνουν τους γονείς και κηδεμόνες των μαθητών/τριών μας στη σχετική ανάρτηση η οποία βρίσκεται στΙς κατηγορίες ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ και ΓΟΝΕΙΣ .

Καλωσήρθατε στον ιστότοπο του σχολείου μας

Το σχολείο μας είναι πρωινό. Bρίσκεται στην οδό Λήμνου και Αργοστολίου και στεγάζεται σε κτήριο που κατασκευάστηκε το 2000.

Διαθέτει βιβλιοθήκη, αίθουσα θεάτρου, αίθουσα Η/Υ, γήπεδο μπάσκετ, βόλεϊ και ποδοσφαίρου.

education

FreshJoomlaTemplates.com